Õpilased

HEIMTALI PÕHIKOOLI ÕPILASTE NIMEKIRI 2022/2023.Õ/A

I KLASS – klassijuhataja Erika Kuusik

  1. Robin Giske  
  2. Aron Hantson 
  3. Kristiine Heli    
  4. Rändel Hint 
  5. Marten Järvoja 
  6. Kristo Klampe 
  7. Adeele Klampe 
  8. Laura Kütt 
  9. Marie-Helene Lehtla  
  10. Tommi Linnar Liiva 
  11. Marleen Luhaäär
  12. Jan Sebastian Oja 
  13. Herbert Parik 
  14. Janely Pilv 
  15. Renate Romantšuk 
  16. Marta Tammeorg 
  17. Marten Tammist 
  18. Jessica Teemusk 
  19. Oskar Truu
  20.  

II KLASS – klassijuhataja Küllike Raudkivi

  1. Sten-Erik Allikas                             
  2. Leek Ilus  
  3. Markus Leesmend 
  4. Manfred Mets 
  5. Bryan Mikiver 
  6. Emma Penter 
  7. Sandra Pihlak 
  8. Roosi Puna 
  9. Hanna-Marii Raudsepp 
  10. Liisa Reile 
  11. Merily Sarap 
  12. Liis Mariin Sarv 
  13. Triin Marleen Taklaja 
  14. Kirke-Marii Tooming 

III KLASS – klassijuhataja Pille Toodo

  1. Aleksander Antonov  
  2. Stella Iarochenko 
  3. Karel Stevo Kahk  
  4. Raul Kangur  
  5. Rasmus Kavak  
  6. Keron Kupper  
  7. Artur Link  
  8. Laura Rauba  
  9. Jonas Sarv  
  10. Renet Sepp  
  11. Kert Tammeorg  
  12. Janar Tera  
  13. Oliver Verrev  
  14. Aleksander Vlassov 
  15. Aleks Vološtšuk

IV KLASS – klassijuhataja Aivo Maalmeister

  1. Tristen Akenpärg                                
  2. Artjom Bessmolnõi 
  3. Iris Isabel Hunt 
  4. Karl Koplimäe 
  5. Richard Laurima  
  6. Kristofer Lens  
  7. Lisette Lepik  
  8. Robin Mangelsoo  
  9. Renet Ojala  
  10. Karl Oskar Oja  
  11. Harti Okas  
  12. Laura Parik  
  13. Stenar Pihlak  
  14. Remy-Rene Põder  
  15. Alex Pütsepp  
  16. Kätti Rimm  
  17. Roland Roosnurm  
  18. Adeele Soa  
  19. Mirtel Teras  
  20. Hugo Variksaar 

V KLASS – klassijuhataja Anne-Marii Nurs

  1. Elisabeth Aab                               
  2. Arti Hantson  
  3. Steven Iarochenko 
  4. Marten Jüris 
  5. Sebastian Kala  
  6. Marlise Keskküla 
  7. Rayan Dean Kikas 
  8. Karoliina Lens  
  9. Randel Martinson  
  10. Rasmus Oras  
  11. Piia Paltser  
  12. Robin Pukk 
  13. Andri Pulst  
  14. Elisabeth Rebane  
  15. Maria Rimm  
  16. Mario Rimm  
  17. Aron Saar  
  18. Mairo Usin 
  19. Kristofer Marlon Ventsel  

VI KLASS – klassijuhataja Dagmar Riet

  1. Aleksandra Antonov  
  2. Hamza Boukhelkhal 
  3. Andreas Elias  
  4.  Kaur Kannel  
  5.  Grete Kask 
  6.  Grete-Liis Mill 
  7.  Maarja Mirka 
  8. Leanna Muttel 
  9.  Madar Mändoja 
  10.  Petra Okas 
  11.  Raian Romantšuk 
  12.  Mia Salujärv 
  13. Märten Silmann 
  14. Sebastian Tafenau 
  15. Maria Teras 
  16. Romet Villem
  17.  

VII KLASS – klassijuhataja Leili Viinapuu

  1. Carl-Daniel  Anton   
  2. Lee  Ilus 
  3. Lars Ispert 
  4. Johanna  Kink 
  5. Kaspar  Kink 
  6. Kerdo Kaspar  Kobak 
  7. Sten Kukk
  8. Leo  Lihtne 
  9. Ramon  Mutle 
  10. Kevin Nõgesmaa 
  11. Saskia  Oja  
  12. Neiro  Pähn 
  13. Aron  Roosna 
  14. Priit Sander Salumets  
  15. Ketlin  Semjonov 
  16. Romek Ragnar  Soa 
  17. Heleriin  Tiidu  
  18. Kessu  Vinkel  

VIII KLASS – klassijuhataja Tiia Parik

  1. Anett Ariva                                    
  2. Roger Koks  
  3. Brigita Kaljula  
  4. Märt Kannel  
  5. Oskar Link  
  6. Merilin Mirka   
  7. Andra Mägi   
  8. Martin Mändoja  
  9. Karl Mängel   
  10. Kertu Puna   
  11. Lisandra Romantšuk  
  12. Iti-Mari Saarmäe   
  13. Simmu Salujärv   
  14. Liisbet Sõerde  
  15. Veljo Talimaa   
  16. Marielle Alexandra Tipp  
  17. Andreas-Raider Veimann  
  18. Alo Viinapuu  
  19.  

IX KLASS – klassijuhataja Tarvo Prinzmann

  1. Eldar Ispert  
  2. Kätlin Joasaar  
  3. Hendre Kuusk 
  4. Maru Kõiv   
  5. Emma Johanna Küttä  
  6. Kersti Ragun  
  7. Oliver Rauba  
  8. Ron-Oskar Ruben  
  9. Sten Sarv  
  10. Tomi Sild  
  11. Kertu Tooming  
  12. Armin Ustinov  
  13. Marcus Viirpalu  
  14. Martin Viirpalu  
  15. Renaldo Valk