Õpilased

Seisuga 1. september 2021 on Heimtali Põhikooli nimekirjas 150 õpilast.

HEIMTALI PÕHIKOOLI ÕPILASTE NIMEKIRI 2021/2022.Õ/A

I KLASS – klassijuhataja Küllike Raudkivi

  1. Leek Ilus 
  2. Andra Kivisild
  3. Markus Leesmend
  4. Manfred Mets
  5. Bryan Mikiver
  6. Emma Penter
  7. Sandra Pihlak
  8. Roosi Puna
  9. Hanna-Marii Raudsepp
  10. Liisa Reile
  11. Merily Sarap
  12. Liis Mariin Sarv
  13. Triin Marleen Taklaja
  14. Kirke-Marii Tooming

II KLASS – klassijuhataja Pille Toodo

  1. Sten-Erik Allikas 
  2. Aleksander Antonov
  3. Stella Iarochenko
  4. Karel Stevo Kahk
  5. Raul Kangur
  6. Rasmus Kavak
  7. Keron Kupper
  8. Artur Link
  9. Laura Rauba
  10. Jonas Sarv
  11. Renet Sepp
  12. Kert Tammeorg
  13. Janar Tera
  14. Oliver Verrev
  15. Aleksander Vlassov
  16. Aleks Vološtšuk

III KLASS – klassijuhataja Erika Kuusik

  1. Tristen Akenpärg 
  2. Karl Koplimäe
  3. Richard Laurima
  4. Kristofer Lens
  5. Lisette Lepik
  6. Christabel Läne
  7. Robin Mangelsoo
  8. Renet Ojala
  9. Karl Oskar Oja
  10. Harti Okas
  11. Laura Parik
  12. Stenar Pihlak
  13.  Remy-Rene Põder
  14. Alex Pütsepp
  15. Kätti Rimm
  16. Roland Roosnurm
  17. Adeele Soa
  18. Mirtel Teras
  19. Hugo Variksaar

IV KLASS – klassijuhataja Anne-Marii Nurs

  1.  Elisabeth Aab 
  2. Arti Hantson
  3. Steven Iarochenko
  4. Marten Jüris
  5. Sebastian Kala
  6. Marlise Keskküla
  7. Karoliina Lens
  8. Randel Martinson
  9. Rasmus Oras
  10. Piia Paltser
  11. Andri Pulst
  12. Elisabeth Rebane
  13. Maria Rimm
  14. Mario Rimm
  15. Aron Saar
  16. Mairo Usin
  17. Kristofer Marlon Ventsel
  18. Anette Vilt

V KLASS – klassijuhataja Dagmar Riet

  1. Aleksandra Antonov 
  2. Andreas Elias
  3. Kaur Kannel
  4. Grete Kask
  5. Grete-Liis Mill
  6. Maarja Mirka
  7. Leanna Muttel
  8. Madar Mändoja
  9. Petra Okas
  10. Raian Romantšuk
  11. Mia Salujärv
  12. Märten Silmann
  13. Maria Teras
  14. Romet Villem

VI KLASS – klassijuhataja Leili Viinapuu

  1. Carl-Daniel Anton 
  2. Romet Aus
  3. Lee Ilus
  4. Lars Ispert
  5. Johanna Kink
  6. Kaspar Kink
  7. Kerdo Kaspar Kobak
  8. Leo Lihtne
  9. Ramon Mutle
  10. Saskia Oja
  11. Neiro Pähn
  12. Aron Roosna
  13. Ketlin Semjonov
  14. Romek Ragnar Soa
  15. Heleriin Tiidu
  16. Kessu Vinkel

VII KLASS – klassijuhataja Tiia Parik

  1. Anett Ariva 
  2. Enriko Eha
  3. Roger Koks
  4. Brigita Kaljula
  5. Märt Kannel
  6. Oskar Link
  7. Merilin Mirka
  8. Andra Mägi
  9. Martin Mändoja
  10. Karl Mängel
  11. Kertu Puna
  12. Lisandra Romantšuk
  13. Iti-Mari Saarmäe
  14. Simmu Salujärv
  15. Priit Sander Salumets
  16. Liisbet Sõerde
  17. Silver Säde
  18. Veljo Talimaa
  19. Marielle Alexandra Tipp
  20. Andreas-Raider Veimann
  21. Alo Viinapuu

VIII KLASS – klassijuhataja Tarvo Prinzmann

  1. Ailo Andri Hantson
  2. Eldar Ispert
  3. Kätlin Joasaar
  4. Hendre Kuusk
  5. Maru Kõiv
  6. Emma Johanna Küttä
  7. Kersti Ragun
  8. Oliver Rauba
  9. Ron-Oskar Ruben
  10. Sten Sarv
  11. Tomi Sild
  12. Kertu Tooming
  13. Armin Ustinov
  14. Marcus Viirpalu
  15. Martin Viirpalu
  16. Renaldo Valk

IX KLASS – klassijuhataja Aivo Maalmeister

  1. Karl Ariva 
  2. Reigo Hunt
  3. Kairit Kannel
  4. Alex Karu
  5. Andra Karu
  6. Mari-Liis Koovit
  7. Remy Martin Kõiv
  8. Jaanus Kõll
  9. Christen Alexander Lepik
  10. Sten Lõhmus
  11. Erik Maksimov
  12. Martin Mägi
  13. Mirt Mändoja
  14. Marko Ragun
  15. Ralf Rennit
  16. Rainar Vessmann