Vilistlased

1915

Herman Kass
August Tiri
Mart Raud

1916

Helmi Kivikink
Ida Sirkel
Hans Müürisepp
Johannes Sulaoja
Peeter Timmat
Feliks Jaaku

1921

Johanna Jorjen
Alfred Ora
Aleksei Raun
Johannes Pärm
Elmar Reimann
Voldemar Roosi
Salme Taasal
Emma Tõdesson
Helmi Vihrelin

1922

Eduard Loot
Johannes Oos
Aleksander Reilson
Hugo Jorjen
Johanna Soots
Alma Pull

1923

Jaak Luik
Voldemar Mets
Ellen Noorkukk
Johannes Rüütel
Anette Saks
August Sammul
Heleene Sammul
Heinrich Sankorstoy
Johannes Sulaoja
Liisa Tõmps
Arnold Truu

1924

Elfriede Asuk
Arnold Heil
Ellen Ilus
Johannes Juurak
August Jürisson
Jaan Lainas
Selma Mugur
Hugo Rebane
Johannes Rügor
Ida Rüütel
Jaan Varblane
Hilja Voll

1925

Voldemar Hariel
Arnold Kukk
Johannes Pruden
Iida Pull
Salme Siimann
Edgar Siirak
Herman Soots
Alma Teder
Hilda Vihmann

1926

Villem Ilus
August Jannsen
Leo Juurak
Alma Reilson
Martin Sulaoja

1927

Alfred Arak
Jaan Musik
Oskar Nurk
August Prigask
Helmi Räändt
Oskar Räändt
August Jannsen
Leo Juurak
Villem Ilus

1928

Artur Aman
Leida Aman
Johanna Aru
Arveldt Jako
Ida Laurson
August Jannsen
Leo Juurak

1929

Johan Jorjen
Elmar Lutsberg
Oskar Nurk
Leida Palits
Helmi Rõundt
Eha Ruubel

1930

Artur Aman
Leida Aman
Johanna Aru
Selma Hardel
Tõnis Hardel
Salme Lapp
Ida Laurson
Albert Napp
Voldemar Roosi
Leida Saar
Felix Unt

1931

Eliise Prigask
Elly Sammul
Eerich Tomp
Ella Vihman

1932

Aleksander Andersson
Aleksander Siimon
Leida Luik
Voldemar Roosi

1933

Salme Anu
Leidy Jorjen
Martin Kaur
Leida Kiir
Meeta Laimets
Herbert Rosenberg
Aita Saar
Magda Sosi
Harry Veldeman
Evald Vene
Veinert Vall

1934

Juta Adam
Alma Aru
Gunhilde Hunt
Linda Kavak
Hans Koorits
Salme Pull
Heino Reier
Johanna Saksniit
Hugo Tomp
Aleksander Waher

1935

Hilda Laarson
Ernst Mihkelson
Endel Oja
Maks Lindus
Leida Reinberg
Elma Siirak
Helga Tomp
Jaan Tusti
Aliide Vene

1936

Heino Ainsalu
Johannes Kallissaar
Leida Kavak
Selma Larm
Linda Leisalu
Villem Merilai
Elmar Mätas
Linda Nurk
August Riisenberg
Salme Rohtla
Leili Rupsler
Liisa Saksniit
Elmar Tõhk

1937

Peeter Ainsoo
Elga Lehiste
Deodor Lembaru
August Luik
Enn Merilo
Paul Palo
Maimu Pinsol
Johannes Saars
August Tammist

1938

Elmar Hunt
Guido Kaljapulk
Kaimo Kambla
Heino Laansoo
Maimu Larm
Georg Lembaru
Johannes Lembaru
Oskar Peips
August Rebane
Liidia Ritsik
Lambit Vaher

1939

Johan Aru
Aule Kaljula
Asta Kangro
Eha Kask
Endel Kass
Alma Keskküla
Endel Koorits
Hilja Pinsol
Osvald Prigask
Selma Ritson

1940

Endel Hussar
Johan-Roland Jako
Valdek Kalamees
Edgar Kaljapulk
Linda Kark
Gunnar Kaur
Leili Kavak
Ilse Koorits
Elli Larm
Harri Maasik
Laine Nurk
Johannes Ritson
Johannes Saksniit

1941

Heino Ainola
Vello Hunt
Salme Kaasik
Helju Kalamees
Ilmar Kaljapulk
Arno Keskküla
Johannes Kuhlbuš
Vello Leisalu
Asta Mõttus
Vilma Mõttus
Leili Pinsol
Aksel Prigask
Uno Raadik
Laine Ropsler

1942

Heiti Arumäe
August Hunt
Herbert Hunt
Jaak Jets
Leili Kass
Asta Kihro
August Kiivit
Asta Luik
Silvi Maasing
Endel Maaten
Lembit Maiste
Salme Nurk
Harri Reesel
Sinaida Rodin
Sarm Selg
Ants Šmidt
Heino Takk
Leida Vähi

1943

Linda Aasma
Juta Endre
Laine Kaasik
Heino Kark
Heinz Kavak
Johannes Kokk
Salme Kukk
Uno Larm
Silvi Leetma
Heldi Lindmäe
Kalju Oha
Pilvi Sammul
Heino Taimre
Valdek Tars
Lydia Tellissaar
Linda Torim
Heinrich Anijärv
Ilse Patune

1945

Sulev Arumäe
Maimu Ilusmets
Lembit Kask
Asta Maiste
Harald Mäesalu
Asso Põldoja
Heino Reesel
Albert Semlek
Ants Soots
Uno Tammist
Leo Tiri
Linda Torim
Helju Vihma
Hermann Kaljapulk

1946

Lembit Kask
Kuno Oinas
Asta Prigask
Hugo Reesel
Uno Koit
Johannes Kukk
Kaljo Sankovski
Leida Villem
Helju Oja
Endel Maaten
Kalev Larm

1947

Kalev Jako
Aino Ivanainen
Heldi Koide
Asta Leetma
Edith Laur
Agu Priks
Aino Puiss
Salme Vihma
Astrid Üprus

1948

Aino Jämsa
Evald Egipti
Anton Elisaar
Heiki Leik
Jaan Maiste
Ants Marjasoo
Saima Mäesalu
Leili Peeda
Meeta Pinsol
Ants Riiner
Loreida Rostin
Helvi Sitska
Johannes Soots
Heino Voll

1949

Klassijuhataja: Marta Allmann

Kalvin Hunt
Saima Joasoo
Helju Kalamees
Artur Kalamees
Silvi Kaljapulk
Aida Kleidov
August Leetma
Vambola Lehtveer
Elvi Paakspuu
Ivi Rull
Arno Sankovski
Leo Semlev
Lembit Soots
Uno Taklaja
Lembit Toome

1950

Klassijuhataja: Nadežda Nirk
Galina Anševits
Eliis-Maret Brutus
Elo-Mai Jänes
Helga Kink
Uno Maasepp
Heldur Parik
Vilma Rooger
Aino Rooson
Hilja Ropsler
Vahur Sammul
Maie Sikka

1951

Aldo Aren
Ilmar Arumäe
Aleksander Goldberg
Rein Jansen
Elvi Kahu
Ilme Kalamees
Külvi Kaljapulk
Lehte Koide
Enda Kukk
Heino Mardiste
Enn Mihkelson
Erki Nõumees
Kaja Parik
Ants Rang
Aare Sammul
Taevo Saviste
Mall Tandru

1952

Eha Aasme
Irvida Anševitš
Linda Hunt
Matra Kajalainen
Leili Kaljapulk
Ülo Konts
Virve Koorits
Lembit Koovit
Helene Kustok
Laine Raud
Eha Reesel
Aino Roosson
Madis Runno
Lilja Suni

1953

Jaan Aasmaa
Aino Aasmäe
Endel Ainula
Ain Järv
Urve Kaljumets
Jüri Kirikal
Mare Mandri
Adolf Mossov
Elvi Mäeots
Viive Ohtla
Voldemar Piller
Ants Pullmann
Tõnu Runno
Maie Sinila
Jüri Tabur
Eerik-Juhan Truuväli

1954

Aate-Heli Aasmäe
Ants Aasmäe
Raimo Heinpõld
Julia Hünninen
Endla Kalamees
Lembit Kutsar
Ljubov Kabanen
Anne-Maarja Nirk
Kaljo Ropsler
Linda Sepponen
Aita Sammul
Galina Suni
Endel Tani
Jekaterina Virolainen

1955

Klassijuhataja: Kadri Ronimois

Tüüne Bardõkk
Rein Hein
Evi Kalamees
Olev Kaljapulk
Hilma Kessel
Vaike Klasman
Helju Kukk
Heldur Madi
Urve Miljan
Alida Mossov
Fadenja Oja
Anne Ohtla
Aadu Peterson
Senta Piller
Mihkel Pullmann
Eda Riismaa
Jaan Ritval
Aino Runno
Evi Sammul
Aino Soots
Kalju Vares

1956

Valentina Egipti
Hendrik Hendrikson
Ene Järv
Eva Kaarmäe
Teele Kukk
Elvi Leetma
Olga Lutsula
Kalju Rooger
Vello Roosiaas
Vello Rummel
Aino Runno
Evi Sammul
Aino Torrim
Urve Veltson
Ülo Veltson
Ants Õunap

1957

Ere Aas
Vladimir Bassov
Riina Elisaar
Irka Hendrikson
Arvi Hunti
Mati Hunt
Erna Ilves
Helgi Kaljapulk
Laine Kaljapulk
Miralda Kukeisman
Valentin Kukeisman
Vaike Kustasoo
Liivson Jaan
Ellen Loit
Rein Madri
Endel Orav
Reet Paap
Jaan Pedak
Asta Põldoja
Ilme Roosi
Linda Ritval
Aime Siirak
Sirje Siirak
Tiiu Sinila
Hilja Taalman
Jaan Tabur
Ats Teesalu
Juhan Tõhk

1958

Evi Kalda
Tiiu Kirikal
Maie Mändla
Peeter Nirk
Arvo Naaris
Esta Pääbus
Jüri Reede
Tiit Ruus
August Sammul
Elvi Savinen
Elli Trimaste
Taima Viira
Urve Voll

1959

Anna Anijärv
Eduard Golberg
Virve Hunt
Rein Hunt
Nikolai Krassavin
Mart Kolk
Heino Kustassoo
Vello Kärblane
Tiiu Melts
Tiit Nirk
Erika Nõumees
Raivo Ots
Rein Pitkäärt
Enn Pullmann
Toivo Parts
Tiia Tabur
Valli Tamm
Vello Tünast
Rein Tõrs
Helju Vares
Lembi Tani
Silvia Võsakova

1960

Lehte Allik
Lilli Aus
Andres Hendrikson
Ants Kalamees
Tamara Jufereva
Kaja Kalda
Kristi Kaarmäe
Leana Kristjan
Mare Mandri
Asta Mändla
Urmas Ottep
Valdo Rosengerg
Väino Sammul
Hilja Saija
Lehte Siirak
Ilse Tamme
Rein Teesalu
Olev Teder

1961

Heino Hunt
Urve Hunt
Aarne Kaarmäe
Rein Kaljapulk
Valetina Krassavina
Mati Kurvits
Märt Kuusk
Leida Lutsula
Allan Lainet
Tiiu Laur
Õilme Mägi
Aino Märtson
Väino Nõgesmaa
Vaiki Närripä
Vaike Oopkaup
Rein Paap
Illa Savinen
Valmo Sosi
Linda Vahter
Mare Tippur
Lehte Allik

1962

Klassijuhataja: Laine Korge

Urve Hunt
Aarne Kaarmäe
Mati Kurvits
Märt Kuusik
Uno Kustasoo
Siim Kärner
Allan Lainet
Aino Märtson
Väino Nõgesma
Vaike Oopkaup
Rein Paap
Valdo Rosenberg
Eilla Savinen
Lya Sikkmäe
Valmo Sosi
Endel Jents

1963

Klassijuhataja: Maria Orula

Ene Liiv
Olli Liivson
Tiit Malk
Aino Nõgesmaa
Kulla Ots
Lilli Parts
Aili Pint
Sirle Pähn
Maia Pettai
Silva Teder
Silvia Tikko
Liidia Tiilikainein
Jaan Saveljan
Urmas Tiri
Ljubov Ugarinov

1964

Klassijuhataja: Laine Ottep

Meeri Kõiv
Aino Laur
Niina Miljukova
Laine Naelso
Marje Oopkaup
Tiia Pitkäärt
Jaan Saarm
Tõnu Saarman
Liivi Samoson
Ruth Teder
Paul Tepper
Laine Treiman
Margit Varblane

1965

Eve Ainsoo
Eila Feirik
Elmo Karu
Ester Kustasoo
Ago Merila
Olev Okas
Jüri Paap
Riho Pähn
Malle Pärnsalu
Ülle Sülla
Anne Tepper
Kalju Treiman
Eha Tui
Silvi Savinen
Jaan Voll
Aadu Vaik

1966

Klassijuhataja: Laine Korge

Andres Allmann
Eve Allmann
Urve Hendrikson
Enno Jürisoo
Loore Keskpre
Urve Kespre
Õilme Koovit
Ingrid Liiv
Aita Närripä
Aino Närripä
Kaido Pitkäärt
Maie Soo
Urve Sulaoja
Aarne Varblane

1967

Klassijuhataja: Maria Orula

Heidi Ainsoo
Harri Arak
Valdur Hunt
Arvi Kespre
Ain Kivisalu
Tiiu Kustassoo
Mare Laugmaa
Rein Morgenson
Hille Mäeots
Uno Ottep
Arvi Sosi
Pilvi Suigusaar
Raivo Tars
Helju Treiman
Teesi Truija
Toomas Tusti

1968

Klassijuhataja: Laine Ottep

Mare Ainsoo
Marika Habicht
Õnne Jaadla
Ingrid Kaljumäe
Maria Kalm
Uno Kivirand
Helene Krušajeva
Lea Kütt
Maie Pinsol
Helve Rande
Arvo Rohtla
Martin Sarv
Ludmilla Svarval
Urmas Uibopuu
Mare Voll
Marju Västrik
Malle Tamme
Maire Jaadla
Raivo Merila
Urmas Pint
Kalev Saarm

1969

Klassijuhataja: Evi Meos

Liina Allmann
Maire Elur
Marian Habicht
Merike Korge
Milvi Lahesalu
Laine Lootus
Rosalie Lootus
Tõnu Mein
Liidia Miljukova
Õie Skippar
Enn Uibopuu
Rein Varblane

1970

Klassijuhataja: Eva Maaten

Raul Tikko
Udo Hunt
Veera Špilova
Silvi Soit (Dubbova)
Signe Varblane
Maire Allmann
Ester Leet
Eerik Kirsimaa
Sirje Pulst
Ivi Voll
Marju Ritsik
Sirje Kustassoo
Tiiu Okas
Leo Kespre
Laev Närripä
Sirje Sarv
Vaike Mihklisoo
Helve Hunt
Vilma Kõiv
Arvo Tolk
Eduard Kalaus

1971

Klassijuhataja: Maria Orula

Inga Ottep
Järvi Mõttus
Epp Joa
Elle Västrik
Riina Tars
Astrid Lahesalu
Maru Rammu
Krista Loitjärv
Urmas Pulst
Sulev Elur
Hillar Karm
Valeri Špilev
Annes Lee
Andrus Ritsik
Elvi Peek

1972

Klassijuahataja: Melaine Merirand

Harry Kaur
Margus Kokk
Aino Pari
Piret Okas
Rein Raid
Ülle Ritson
Heino Rääts
Endla Sirk
Õilme Skippar
Virve Tikka
Helgi Tiits
Ain Tohver

1973

Klassijuhataja: Evi Meos

Urmas Jets
Urmas Kaarmäe
Guido Karm
Heldur Karm
Ingrid Krass
Lembit Lahesalu
Rainer Lillemägi
Villu Lääts
Regiina Marinitseva
Kalev Naelso
Virve Palgi
Aarne Ritson
Jaan Rääts
Toomas Sahkman
Annela Sizask
Tiiu Uibo
Astrid Voll

1974

Klassijuhataja. Eva Maaten

Maarika Elur
Eini Grünberg
Merle Kaarmäe
Ülle Kaur
Jüri Keskküla
Ene Kivistik
Tiia Lahesalu
Urmas Mõttus
Aaro Ottep
Virve Plaks
Sirje Putnik
Mati Põldmaa
Inge Sikka
Leena Smirnova

1975

Klassijuhataja: Virve Laube

Helle Karm
Arvo Kondrat
Lembit Kink
Ene Kõiv
Evi Kõiv
Margit Krass
Ants Mikk
Kadri Mikk
Aleksander Miljukov
Aire Narusk
Ain Nurk
Kalju Pargi
Andres Sankmann
Koidu Suuder
Anne Sulaoja
Aivar Tikka
Helgi Kondrat

1976

Klassijuahataja Maria Orula

Ilmar Kangro
Kai Kaup
Jüri Kivirand
Kalle Kokk
Aare Kolk
Aivar Koovit
Viktor Krushajev
Kalle Mardiste
Eevi Palgi
Anne Pisuke
Sulev Põder
Saima Ritson
Arno Ruus
Eevi Sinimägi
Vitali Smirnov
Mati Tui
Jüri Uibo
Sulev Väliste
Ants Änilane

1977

Klassijuhataja: Melaine Merirand

Enn Aasmäe
Raivo Kangur
Merike Karu
Pilvi Konrad
Helve Koovit
Terje Krass
Arvo Laarman
Ade Lääts
Viktor Maksimov
Toomas Nõgesmaa
Urve Palgi
Enn Pani
Merike Pilv
Anneli Rang
Sulev Sammul
Endel Sizask
Marita Staskevits
Ülle Viisut
Eve Ritson

1978

Klassijuhataja: Evi Meos

Artemi Kesküla
Ester Kõiv
Martina Kõverjalg
Malle Meerits
Alli Palgi
Eve Pisuke
Virge Plaks
Maret Ploom
Anu Pulst
Arvi Sander
Andrus Siniroht
Francsisek Staškevitš
Tiit Toompere
Aivar Voll

1979

Klassijuhataja: Rein Metspalu

Avo Aasmäe
Ruth Elias
Jaak Hunt
Kuno Kaur
Aivar Kokk
Arvo Koovit
Loore Krass
Aivar Kuuste
Ivo Meerits
Sirje Palgi
Mati Pani
Margus Raadik
Kalev Rang
Heiki Sankovski
Ülle Suurpuu
Margus Viisut
Ain Änilane

1980

Klassijuhataja: Eva Maaten

Maret Ant
Maie Karu
Vladimir Maarjakõiv
Leelo Maksimova
Virve Moks
Tiina Nõgesmaa
Margus Pool
Aita Sander
Heli Saron
Pille Suilg
Aivi Suuder
Merike Truu
Anu Vainola
Maire Visnap

1981

Klassijuhataja: Maria Orula

Kaja Kaur
Auli Kolk
Raili Krass
Evelin Kõiv
Helle Leppik
Ott Maaten
Kersti Madi
Mati Muuk
Meelis Muuk
Tiina Mälk
Malle Palgi
Karin Pani
Heiki Ritson
Arnold Roosimägi
Vahur Sankovski
Kalle Suurpuu
Aivar Toome
Anne Toome
Andres Voll

1982

Klassijuhata Valli Pang

Aivar Aalmann
Juta Elias
Airi Feldmann
Kulla Kallasse
Andres Kangro
Marge Karu
Ivar Kaup
Hille Kaur
Ene Kiviselg
Merle Kuimets
Alar Kuum
Tarmo Koit
Urmas Maksimov
Õnnela Nurk
Udo Putnik
Kaja Tiit
Arvet Truu

1983

Klassijuhataja: Aino Madi

Ain Allik
Claude Kuimets
Kaido Kuusik
Alli Kõverjalg
Hille Kääpa
Urmas Laan
Piret Lõiv
Margus Miljukov
Urve Moks
Erika Orav
Kalle Pullmann
Elin Roosimägi
Raul Sakkeus
Heli Tamm
Gea Tomp
Aino Toome
Uko Truu
Tea Truu
Hannes Viita
Margo Tikka

1984

Klassijuhataja: Niina Põlenik

Ago Aasmäe
Allik Ago
Urmas Ingerman
Terje Jürise
Martin Krass
Eha Kustassoo
Toomas Lepik
Mati Miljukov
Raivo Orav
Toivo Palgi
Aivar Pettai
Elo Rohtla
Rain Saron
Tarmo Sosi
Toomas Teidla
Kaupo Tomp
Marju Truu
Rene Tultsev

1985

Klassijuhataja: Eva Maaten

Karin Aasmäe
Ave Eichfeldt
Janek Bergmann
Ain Kalamees
Margit Kiik
Ingrid Kõiv
Aare Meerits
Janek Pool
Ljubov Rantseva
Niina Rantseva
Helmet Raudkivi
Remy Špilev
Katrin Telinen
Roland Tultsev
Tiina Tuuling
Sirje Änilane

1986

Klassijuhataja: Anne Änilane

Age Eichfeldt
Ivi Kurg
Kalle Kutsar
Kersti Kalaaste
Eike Lauk
Toomas Linnamägi
Epp Maaten
Aivar Meerits
Mirje Ritsik
Eve Tõnisson
Heiki Heinpõld
Aivar Jürise
Margus Saar

1987

Klassijuhataja: Siiri Riives

Ain Aasmäe
Ene Eensoo
Merle Grištšuk
Veljo Hunt
Amy Kase
Erika Krass
Jaanus Kõll
Erki Maksimov
Raivo Päiviste
Asko Tewlinen
Maido Toome
Annika Visnapuu

1988

Klassijuhataja: Aino Madi

Andrus Aalmann
Tiit Aasmäe
Anu Allik
Ilmar Allik
Agnes Ingermann
Janek Kiik
Ene Koit
Kaire Krass
Andrus Kõll
Aarne Masso
Priit Pruul
Tiia Tibar
Diana Trofimova
Marika Tultseva
Kadri Tõruvere

1989

Klassijuhataja: Melaine Merirand

Gunnar Eensoo
Marko Hallik
Peeter Karm
Merly Kaurits
Tiina Liias
Marek Meister
Allan Parik
Andris Perko
Ave Pisa
Larissa Smirnova
Ulvi Soovere
Tiia Teder
Raivo Tiir
Urmas Truu
Marianne Visnapuu

1990

Klassijuhataja: Eva Maaten

Anneli Ariva
Helina Elias
Jaan Grents
Koit Kallaste
Inna Kalliver
Kalmer Kuusik
Argo Kääpa
Merle Leppik
Sirli Okas
Helen Olonen
Kristi Pool
Andrus Pulst
Helge Roosimägi
Külli Sammasto
Annika Špileva
Gerli Tars
Jana Jürgens

1991

Klassijuhataja: Aime Madsen

Maarika Grents
Andi Ikkonen
Marek Jupits
Renee Jüriso
Anu Kivi
Kaido Külasalu
Meelis Madisson
Andres Mein
Anneli Mägi
Arli Okas
Kerli Pantalon
Helle Pullmann
Urmas Rusanov
Imre Sirkel
Liilia Tiri
Tiina Tõruvere
Tiit Tõruvere

1992

Klassijuhataja Astrid Porga

Anu Aasmäe
Maarika Anton
Kairit Erm
Janek Hunt
Age Kalliver
Janno Külasalu
Margi Laurits
Ahto Puusaar
Edit Rikkinen
Katrin Sarv
Rivo Tars
Alar Tirmaste
Uuve Uibopuu
Kairit Varbalne

 

1993

Klassijuhataja Imbi-Sirje Torm

Janika Bergmann
Viivika Johanson
Triinu Kaarmäe
Kadri Koppel
Tiit Maaten
Kaie Madisson
Kristi Mägi
Karin Puusaar
Marko Saarm
Ain Salujärv
Kaia Sammasto
Toomas Schultz
Karin Soovere
Eve Takel
Indrek Tirmaste
Gunnar Truu

1994

Klassijuhataja Eva Maaten

Liina Ental
Ailo Hantson
Meelis Heinastu
Sven Jürgens
Marko Lavrov
Indrek Mein
Ariaane Saarm
Gerli Simson
Tarmo Tõnisson
Tanel Uibopuu
Eero Ulm

1995

Klassijuhataja Eda Anton

Jan Elias
Sille Haamann
Külli Johanson
Argo Kase
Urmas Känd
Merle Lellep
Heiki Petai
Tanel Raudsepp
Lehti Roosimägi
Gert Simson
Madis Takel
Eero Tuhkanen
Aleksander Vološtšuk
Raigo Väster

1996

Klassijuhataja: Aime Madsen

Tõnis Ental
Kaimar Hendrik
Himot-Märt Ilus
Evelin Jets
Andre Kobak
Marek Kõiv
Jaak Liik
Maili Muinase
Ingrid Ploom
Maili Saar
Timo Tooming

1997

Klassijuhataja: Lilian Estorn

Igor Geba
Indrek Grünberg
Marge Hüva
Helar Mets
Eve Mägi
Meelis Nõmm
Rauno Nõmm
Jaana Voll

1998

Klassijuhataja: Imbi-Sirje Torm

Kerli Ant
Liina Jets
Joonas Liik
Meeli Liik
Kersti Maar
Kaupo Roos
Silver Salujärv
Meelis Schultz
Silja Tooming
Jaanika Voll
Aliis Änilane

1999

Klassijuhataja: Olavi Peel

Christen Agu
Andre Allese
Kristiina Bitšuk
Madis Ental
Edith Kuusik
Marko Kõiv
Merke Lang
Margus Lumi
Janika Pedanik
Merit Saarm
Silja Sula

2000

Klassijuhataja: Tiia Parik

Kristo Ant
Toivo Ardel
Andrus Esna
Anelii Geba
Hurmet-Mihkel Ilus
Kerli Kaur
Katrin Kõll
Ragnar Maar
Moonika Palgi
Peeter Parik
Mart Parik
Jaanus Pedanik
Katrin Roos
Kristjan Pruusapuu
Jaak Sillaots
Anneli Tuuksam
Merili Umbleja
Alan Kaljund
Mattias Sepp

2001

Tiit Ardel
Sarmite Karm
Signe Oolep
Kersti Palgi
Penti Penter
Maret Saarm
Gardo Salumäe
Anti Tali
Janno Toonikus
Ivika Türk
Rael Väster

2002

Klassijuhataja: Lilian Estorn

Triin Jakobson
Kristi Kõiv
Kristjan Mitt
Madis Parik
Ivo Peetersoo
Tanel Priivits
Jaana Sula
Reet Ulm
Lauri Voll

2003

Klassijuhataja: Imbi-Sirje Torm

Kaspar Aas
Artur Allmann
Margus Grünberg
Tõnis Johanson
Heimar Kespre
Tõnis Kivi
Leana Lihtne
Mart Liesment
Merit Lott
Siret Pärkma
Helina Pärnmäe
Laura Sammasto
Indrek Metsamärt
Tarmo Rapp
Andres Ruus
Meelis Tali
Taavi Vete

2004

Klassijuhataja: Olavi Peel

Jane Aas
Jaanika Akenpärg
Liisi Järve
Kristine Kuusik
Kadri Kõiv
Riina Liesment
Tuuli Liik
Robert Malk
Martin Meister
Anneli Metsamärt
Siret Niinelo
Marlen Poplavski
Heike Randmaa
Annika Tali
Taavi Tress

2005

Klassijuhataja: Elve Kivi

Helen Aarela
Kai Akenpärg
Andrus Anton
Kristi Grünberg
Tiia Jakobson
Karin Juurik
Kenno Kangro
Viktoria Kondio
Liina Kütt
Debi Laas
Leo Lihtne
Marii Martin
Madis Orasmaa
Maria Roosimägi
Mario Roosimägi
Jaanika Sarap
Kert Sindi
Ingrid Soosaar
Kaia Sula
Denes Truu

2006

Klassijuhataja: Tiia Parik

Erika Elstruk
Ranno Hensen
Helina Kangro
Mari Koppel
Kuldar Kruusamaa
Karina Kuusik
Kersti Kütt
Mihkel Liesment
Urmo Meeder
Maris Pajumägi
Helen Raadik
Lauri Saarm
Martin Sinimägi
Jüri Vinnal

2007

Klassijuhataja: Pille Toodo

Kerli Akenpärg
Tarmo Holsting
Kadi Leilop
Madis Liesment
Maris Lott
Anelle Olonen
Mihkel Raadik
Valdur Randmaa
Aet Roosimägi
Krista Roosimägi
Marit Sild
Mart Suuder
Martti Umbleja
Liis Varik
Viljo Veidenbaum

2008

Klassijuhataja: Liilian Estorn

Eliise Aarela
Kaia Aas
Maire Kalamees
Peep Maasik
Urmet Meeder
Mirjam Muttel
Grete Ojandu
Helena Olonen
Annika Papp
Jaanus Pastimäe
Madli Raudkivi
Keidy Soosaar
Meelis Viisut

2009

Klassijuhataja: Erika Aas (Udaltsova)

Ade Aasmäe
Meelis Geba
Ragnar Kiik
Angela Kivilaan
Herbert Kongo
Arvi Laarman
Elis Nõgel
Tony-Anttony Ott
Sander Pajumägi
Made Raudkivi
Remo Sosi
Tauno Tikko
Taavi Tomp
Aivi Õunap

2010

Klassijuhataja: Tiiu Allas

Katrin Averkiev
Deilika Haavik
Jüri Jõuram
Kaidi-Lilli Kõiv
Reymo Laansoo
Simmo Lahi
Jarmo Palgi
Helari Raudkivi
Liina Valge
Kristel Veidenbaum
Märt Õunap
Peeter Vinnal

2011

Klassijuhataja: Eda Anton

Karel Allik
Birgit Karu
Elli Kõiv
Maarja Muttel
Keio Nõgel
Reio Sild
Keiro Usin
Moonika Viibur
Reet Villem
Anni Voll

2012

Klassijuhataja: Tiia Parik

Aroni-Edvard Eha
Ly Jüris
Jane Kivilaan
Kaidi Krusberg
Raivo Miller
Tarmo Pajumägi
Agnes Roosimägi
Rando Kaspar Sepp
Liisa-Mari Sipelgas
Reigo Tõnnov
Liisi Voll
Reigo Võip

2013

Klassijuhataja: Tiiu Allas

Markus Allik
Harles Kangur
Martin Karelin
Janar Kiik
Marili Kuzmina
Madli Kõiv
Ahti Laarman
Georg Lohk
Villu Maasik
Ranno Miller
Jass Kalev Mäe
Karl-Heinrich Niinelo
Karl Oolep
Mati Raadik
Gertrud Sindi
Gert Tomp
Kärt Tomp
Katriin Villem
Mart Vinnal

2014

Klassijuhataja: Ly Ani

Meelis Heinpõld
Laura Hunt
Madis Kirsman
Kerli Krusberg
Janari Liivamägi
Argo Lips
Raine Priske
Geidi Raadik
Regiina Rappu
Egerd Susi
Ivar Tutt

2015

Klassijuhataja: Ly Ani

Mait Allas
Taavi Leirost
Kristin Puura
Merilin Päiviste
Joonas Riigor
Mari-Liis Sepp
Erko Sild
Kristina Tiidu
Annabel Vendelin

 

2016

Klassijuhataja: Urve Mukk

Andre-Egherd Eha
Kairi Krusberg
Siim Kõiv
Jarlin Liivamägi
Reelika Rappu
Andrus Rikkinen
Tormi Suurpuu
Kaimo Toom

2017

Klassijuhataja: Leili Viinapuu

Ato Aasmäe
Gerda Hein
Matis Heinpõld
Kardo Kivirand
Reinis Kiss
Lauri Laretei
Laura Miller
Berit Lehtsaar
Karolina Niinelo
Janno Oja
Rasmus Savi
Rocco Smirnov
Carmen Xin Lin Wang
Kristjan Jaak Valk
Artur Vinnal
Karoliine Väli
Jane Õunap