Töötajad

Direktor Eero Metsvahi 435 1098 direktor@heimtali.vil.ee

Direktor
Eero Metsvahi
435 1098
direktor@heimtali.vil.ee

Sekretär-majandusjuhataja Kersti Nõmme 435 1095 kool@heimtali.vil.ee

Majandusjuhataja-sekretär
Kersti Nõmme
435 1095
kool@heimtali.vil.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Õppealajuhataja Saksa keel Urve Mukk 435 1094 urve@heimtali.vil.ee

Õppealajuhataja
Saksa keel
Reklaamikoordinaator
Urve Mukk
435 1094
urve@heimtali.vil.ee

Huvijuht Eneli Rimpel 435 1096 huvijuht@heimtali.vil.ee

Huvijuht
Eneli Rimpel
435 1096
huvijuht@heimtali.vil.ee

Kaido Pärnoja

Haridustehnoloog
Kaido Pärnoja
435 1094
ikt@heimtali.vil.ee

 

 

Inglise keel Kehaline kasvatus Tiia Parik 435 1091 tiia@heimtali.vil.ee

Inglise keel
Kehaline kasvatus
Klassijuhataja – 8.klass
Tiia Parik
435 1091
tiia@heimtali.vil.ee

Kunstiõpetus Leili Viinapuu 435 1092 leili@heimtali.vil.ee

Kunstiõpetus
Klassijuhataja – 9.klass
Leili Viinapuu
435 1092
leili@heimtali.vil.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muusika Eda Anton 435 1092 eda@heimtali.vil.ee

Muusika
Klassijuhataja – 7.klass
Eda Anton
435 1092
eda@heimtali.vil.ee

Marii

Loodusained
Klassijuhataja – 6.klass
Anne-Marii Nurs
435 1091
marii@heimtali.vil.ee

Ajalugu Ühiskonnaõpetus Ly ani 435 1091 ly@heimtali.vil.ee

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
Klassijuhataja – 5.klass
Ly Ani
435 1091
ly@heimtali.vil.ee

5.kl Eesti keel Erika Kuusik 435 1091 erika@heimtali.vil.ee

Klassijuhataja – 1.klass
5.kl eesti keel
Erika Kuusik
435 1091
erika@heimtali.vil.ee

4.kl Eesti keel Õpiabi Pille Toodo 435 1091 pille@heimtali.vil.ee

Klassijuhataja – 3.klass
4.kl eesti keel
Õpiabi
Pille Toodo
435 1091
pille@heimtali.vil.ee

4.kl Matemaatika 2.kl Loodusõpetus Küllike Raudkivi 435 1091 kyllike@heimtali.vil.ee

Klassijuhataja – 2.klass
4.kl matemaatika
2.kl loodusõpetus
Küllike Raudkivi
435 1091
kylli@heimtali.vil.ee

LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL Sotsiaalpedagoog Eneli Põder 435 1097 sotsiaalpedagoog@heimtali.vil.ee

Sotsiaalpedagoog
(LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL)
Eneli Põder
435 1097
sotsiaalpedagoog@heimtali.vil.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matemaatika 5.-9.kl Tiiu Allas 435 1091 tiiu@heimtali.vil.ee

Matemaatika 5-9.kl
Tiiu Allas
435 1091
tiiu@heimtali.vil.ee

Väikeklassi õpetaja
Klassijuhataja – 4.klass
Aivo Maalmeister
435 1091
aivo@heimtali.vil.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elis Ramst

Abiõpetaja-tugiisik
Elis Ramst
435 1091
elis@heimtali.vil.ee

Kehaline kasvastus Marko Koks 435 1092 marko@heimtali.vil.ee

Kehaline kasvastus
Marko Koks
435 1092
marko@heimtali.vil.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tööõpetus Tarvo Prinzmann 435 1091 tarvo@heimtali.vil.ee

Tööõpetus
Tarvo Prinzmann
435 1091
tarvo@heimtali.vil.ee

Eesti keel Maret Pugal 435 1091 maret@heimtali.vil.ee

Eesti keel
Maret Pugal
435 1091
maret@heimtali.vil.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vene keel Albina Gavrilova 435 1091 Albina@heimtali.vil.ee

Vene keel
Albina Gavrilova
435 1091
albina@heimtali.vil.ee

Füüsika Pille Pärn 435 1091 Pillep@heimtali.vil.ee

Füüsika
Pille Pärn
435 1091
pillep@heimtali.vil.ee

Sotsiaalpedagoog
Kristi Tikkerbär
435 1097
sotsiaalpedagoog@heimtali.vil.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eripedagoog Anneli Sims 435 1091 eripedagoog@heimtali.vil.ee

Eripedagoog
Anneli Sims
435 1091
eripedagoog@heimtali.vil.ee

Kodu-uurimine Noorgiidid Imbi-Sirje Torm sirje@heimtali.vil.ee

Kodu-uurimine
Noorgiidid
Imbi-Sirje Torm
sirje@heimtali.vil.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Solistid Ene Uuland

Solistid
Lastekoor
Mudilaskoor
Ene Uuland

dsc_3030

Kodutütred ja Noored Kotkad
Tiina Türk

 

 

 

 

 

 

 

 

img_1446

Sulgpall
Vägilen Juhanson

 

Ain Aasmäe – käsipall (asendaja)

435 1092

 

Vaiki Sulaoja – puhastusteenindus

Helje Martinson – administraator

Kokk Ellen Lemvald

Kokk
Ellen Lemvald

 

 

 

 

 

 

 

 

Koka abi Eve Kägo

Koka abi
Eve Kägo

Hooldusmeister Peeter Laurits peeter@heimtali.vil.ee

Hooldusmeister
Peeter Laurits
peeter@heimtali.vil.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Puhastusteenindus Sirje Kaljula sirjek@heimtali.vil.ee

Puhastusteenindus
Sirje Kaljula
sirjek@heimtali.vil.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Puhastusteenindus Merle Aasmäe merle@heimtali.vil.ee

Puhastusteenindus
Merle Aasmäe
merle@heimtali.vil.ee