Õpilased

Seisuga 1. september 2018 on Heimtali Põhikooli nimekirjas 148 õpilast.

HEIMTALI PÕHIKOOLI ÕPILASTE NIMEKIRI
2018/2019.Õ/A

I KLASS – klassijuhataja Küllike Raudkivi

  1. Elisabeth Aab            
  2. Andero Esna
  3. Arti Hantson
  4. Steven Iarochenko
  5. Marten Jüris
  6. Sebastian Kala
  7. Marlise Keskküla
  8. Aleksander Kõllo
  9. Karoliina Lens
  10. Sander Lillimägi
  11. Sandra Lõoke
  12. Rasmus Oras
  13. Piia Paltser
  14. Andri Pulst
  15. Elisabeth Rebane
  16. Maria Rimm
  17. Mario Rimm
  18. Erton Rodima
  19. Aron Saar
  20. Mairo Usin

II KLASS – klassijuhataja Pille Toodo

  1. Annabell Allikas
  2. Aleksandra Antonov
  3. Andreas Elias
  4. Kaur Kannel
  5. Grete Kask
  6. Grete-Liis Mill
  7. Maarja Mirka
  8. Madar Mändoja
  9. Petra Okas
  10. Raian Romantšuk
  11. Mia Salujärv
  12. Märten Silmann
  13. Maria Teras
  14. Romet Villem

III KLASS – klassijuhataja Erika Kuusik

  1. Carl-Daniel Anton                           
  2. Lee Ilus
  3. Lars Ispert
  4. Johanna Kink
  5. Kaspar Kink
  6. Kerdo Kaspar Kobak
  7. Nimi avaldamata
  8. Ramon Mutle
  9. Saskia Oja
  10. Neiro Pähn
  11. Aron Roosna
  12. Ketlin Semjonov
  13. Romek Ragnar Soa
  14. Heleriin Tiidu
  15. Kessu Vinkel

IV KLASS – klassijuhataja Tiia Parik

  1. Anett Ariva                                                           
  2. Enriko Eha                                        
  3. Brigita Kaljula                                  
  4. Märt Kannel                                      
  5. Oskar Link                                        
  6. Romet Luik                                       
  7. Alo Malmre                                       
  8. Merilin Mirka                                   
  9. Andra Mägi                                        
  10. Martin Mändoja                                
  11. Karl Mängel                                                                           
  12. Kertu Puna                                        
  13. Lisandra Romantšuk                         
  14. Simmu Salujärv                                
  15. Priit Sander Salumets                          
  16. Liisbet Sõerde                                     
  17. Marielle Alexandra Tipp

V KLASS – klassijuhataja Tarvo Prinzmann

  1. Ailo Andri Hantson                                  
  2. Eldar Ispert
  3. Kätlin Joasaar
  4. Kevin Klaas
  5. Roger Koks
  6. Hendre Kuusk
  7. Ruudi Koovit                                    
  8. Maru Kõiv  
  9. Emma Johanna Küttä                        
  10. Karmen Muttel
  11. Kersti Ragun
  12. Ron-Oskar Ruben
  13. Sten Sarv
  14. Tomi Sild
  15. Veljo Talimaa
  16. Kertu Tooming
  17. Marcus Viirpalu
  18. Martin Viirpalu
  19. Renaldo Valk
  20. Anne Marie Õmblus

VI KLASS – klassijuhataja Aivo Maalmeister

  1. Karl Ariva                                 
  2. Reigo Hunt
  3. Kairit Kannel                  
  4. Alex Karu
  5. Andra Karu
  6. Mari-Liis Koovit
  7. Remy Martin Kõiv
  8. Jaanus Kõll
  9. Sten Lõhmus
  10. Erik Maksimov
  11. Martin Mägi
  12. Mirt Mändoja                                  
  13. Kauri Orason
  14. Ralf Rennit
  15. Janek Sang
  16. Silver Säde
  17. Rainar Vessmann

VII KLASS – klassijuhataja Ly Ani

  1. Sven Helve                       
  2. Keily Hiielaid
  3. Kaisa Karin Jaaska
  4. Kärt Kask
  5. Milena Krushaeva
  6. Kätlin Kuus
  7. Laureen Luik
  8. Anita Eliis Mutle
  9. Helen Parik
  10. Marko Ragun
  11. Rait Ritson
  12. Markus Saar                                   
  13. Helena Tiidu
  14. Madis Vinnal

VIII KLASS – klassijuhataja Anne-Marii Nurs

  1. Enari-Aldre Eha VIIIklass
  2. Kermo Haavik                                          
  3. Brayen-Armando Kaljula
  4. Liset Kasepuu                                 
  5. Karl Kask                                          
  6. German Kuznetsov                           
  7. Kayla Louisa Küttä                          
  8. Elin Meos                                         
  9. Ruudi Miller
  10. Heliete Mänd
  11. Romet Okas                                      
  12. Berit Pulk                                          
  13. Mirtel Puna                                       
  14. Liis Päiviste                                      
  15. Janete Pähn                                       
  16. Markus Riigor                                               
  17. Laura-Liis Säde                                
  18. Gregor Vainola                                 
  19. Sten-Alex Veidenbaum                    
  20. Simo Verrev

IX KLASS – klassijuhataja Eda Anton

  1. Reimo Hunt         
  2. Hanna Kristin Kuusik                       
  3. Maila Kõll                                         
  4. Hedly Küper                                     
  5. Anete Leiman                                   
  6. Kelli Maksimova                              
  7. Mark Joakim Saaremets                   
  8. Sinitsin, Daniel                                 
  9. Elina Tiidu                                        
  10. Sandra Tjuška                                   
  11. Andrea Tomson