Õpilased

Seisuga 1. september 2017 on Heimtali Põhikooli nimekirjas 137 õpilast.

HEIMTALI PÕHIKOOLI ÕPILASTE NIMEKIRI
2017/2018.Õ/A

I KLASS – klassijuhataja Pille Toodo

  1. Annabell Allikas
  2. Aleksandra Antonov
  3. Andreas Elias
  4. Kaur Kannel
  5. Grete Kask
  6. Grete-Liis Mill
  7. Maarja Mirka
  8. Madar Mändoja
  9. Petra Okas
  10. Raian Romantšuk
  11. Mia Salujärv
  12. Maria Teras
  13. Steven Vaigla
  14. Mikk Mattias Viira
  15. Romet Villem

II KLASS – klassijuhataja Erika Kuusik

  1. Carl-Daniel Anton
  2. Lars Ispert
  3. Lee Ilus
  4. Johanna Kink
  5. Kaspar Kink
  6. Kerdo Kaspar Kobak
  7. Leo Lihtne
  8. Ramon Mutle
  9. Saskia Oja
  10. Neiro Pähn
  11. Aron Roosna
  12. Ketlin Semjonov
  13. Romek Ragnar Soa
  14. Heleriin Tiidu
  15. Kessu Vinkel

III KLASS – klassijuhataja Küllike Raudkivi

  1. Anett Ariva
  2. Enriko Eha
  3. Brigita Kaljula
  4. Märt Kannel
  5. Oskar Link
  6. Romet Luik
  7. Alo Malmre
  8. Merilin Mirka
  9. Andra Mägi
  10. Martin Mändoja
  11. Karl Mängel                                                                  
  12. Kertu Puna
  13. Lisandra Romantšuk
  14. Simmu Salujärv
  15. Priit Sander Salumets
  16. Liisbet Sõerde
  17. Marielle Alexandra Tipp
  18. Ragnar Tomson

IV KLASS – klassijuhataja Tarvo Prinzmann

  1. Ailo Andri Hantson
  2. Eldar Ispert
  3. Kätlin Joasaar
  4. Ruudi Koovit
  5. Maru Kõiv
  6. Emma Johanna Küttä                    
  7. Karmen Muttel
  8. Kersti Ragun
  9. Ron-Oskar Ruben
  10. Sten Sarv
  11. Tomi Sild
  12. Veljo Talimaa
  13. Kertu Tooming
  14. Marcus Viirpalu
  15. Martin Viirpalu
  16. Renaldo Valk
  17. Anne Marie Õmblus

V KLASS – klassijuhataja Aivo Maalmeister

  1. Karl Ariva
  2. Reigo Hunt
  3. Kairit Kannel
  4. Alex Karu
  5. Andra Karu
  6. Mari-Liis Koovit
  7. Remy Martin Kõiv
  8. Jaanus Kõll
  9. Sten Lõhmus
  10. Erik Maksimov
  11. Martin Mägi
  12. Mirt Mändoja
  13. Kauri Orason
  14. Ralf Rennit
  15. Silver Säde
  16. Rainar Vessmann

VI KLASS – klassijuhataja Ly Ani

  1. Sven Helve
  2. Keily Hiielaid
  3. Kaisa Karin Jaaska
  4. Kärt Kask
  5. Milena Krushaeva
  6. Kätlin Kuus
  7. Laureen Luik
  8. Anita Eliis Mutle
  9. Helen Parik
  10. Marko Ragun
  11. Rait Ritson
  12. Markus Saar
  13. Helena Tiidu
  14. Madis Vinnal

VII KLASS – klassijuhataja Anne-Marii Nurs

  1. Kermo Haavik
  2. Enari-Aldre Eha
  3. Brayen-Armando Kaljula
  4. Liset Kasepuu
  5. Karl Kask
  6. German Kuznetsov
  7. Kayla Louisa Küttä
  8. Elin Meos
  9. Ruudi Miller
  10. Heliete Mänd
  11. Romet Okas
  12. Berit Pulk
  13. Mirtel Puna
  14. Liis Päiviste
  15. Janete Pähn
  16. Markus Riigor
  17. Laura-Liis Säde
  18. Gregor Vainola
  19. Sten-Alex Veidenbaum
  20. Simo Verrev

VIII KLASS – klassijuhataja Eda Anton

  1. Reimo Hunt
  2. Hanna Kristin Kuusik
  3. Maila Kõll
  4. Hedly Küper
  5. Anete Leiman
  6. Kelli Maksimova
  7. Mark Joakim Saaremets
  8. Sinitsin, Daniel
  9. Elina Tiidu
  10. Sandra Tjuška
  11. Andrea Tomson

IX KLASS – klassijuhataja Tiia Parik

  1. Ann-Marii Hunt
  2. Emily Kimmel
  3. Ebe Meos
  4. Kristi Mägi
  5. Johanna Perko
  6. Sandra Puura
  7. Marcus-Sander Ruben
  8. Taivo Suurpuu
  9. Ramon Villem
  10. Jaanus Voll